نتایج جستجو برای عبارت :

* سفرنامه دکتر منصوری به مناطق زله‌زده کرمانشاه

مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی و خدمت رسانی به زلزله زدگان در کنار دستگاه های امداد رسان دستور صادر کرد.قائم مقام تولیت آستان قدس نیز ماموریت یافت تا ضمن بررسی آخرین وضعیت مناطق و نیازهای اولیه زلزله زدگان، تامین و بسیج امکانات لازم متناسب با ظرفیت های آستان قدس در دستور کار قرار دهد.اوایل امسال هم به دنبال وقوع سیلاب در برخی از مناطق کشور، با دستور تولیت آستان قدس رضوی، خدمات گسترده ای توسط آستان قدس رضوی به مردم سیل زده ارائه شد.
سلام ودرود بر همه اهالی شهر خوب کرمانشاه و ما در این مطلب میخاهیم به شما بهترین گروه تلگرام کرمانشاه رو معرفی کنیم و از شما درخواست کنیم که به عضویت گروه کرمانشاه در بیاین.شما در گروه چت کرمانشاه میتوانید با دیگر دختر پسرای کرمانشاه چت کنید و دوستان خوبی را در گپ کرمانشاه پیدا کنید ویا اینکه تبلیغ لینک گروه خودتون رو به ما بدین تا براتون انجام بدیم.کانال و گروه ما لینکدونی کرمانشاه هست و تبلیغات شما رو قبول میکنه.
داشتم سفرنامه دکتر رضا منصوری را به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه در سال 96 را می‌خواندم. به نظرم حاوی نکات جالبی بود: از هدف ایشان و همراهانشان برای ساختن زندگی پایدار به جای ساختن خانه مقاوم؛ تا آرزوی دانش‌آموزان برای شغل آینده‌شان و سنگ‌اندازی‌های دولت و تلاش‌های سپاه. قسمتهایی از متن را نقل می‌کنم و اگر علاقمندید متن کامل را از اینجا بخوانید.

هدف ما ساختنِ زندگیِ پایدار بود. بهتر بگویم می‌خواستیم به خودشان کمک کنیم و از خودشان
✅سهمیه مناطق ؛ 
منطقه ۱ : مرکز تهران،اصفهان،شیراز،مشهد،تبریز
منطقه ۲ : بیشتر  شهرستانها
منطقه ۳ : مناطق محروم و برخی شهرهای کوچک
✅سهمیه ایثارگران ؛
۲۵ درصد ظرفیت رشته با نمره‌ی حداقل ۷۰ درصد پذیرش آزاد
۵ درصد ظرفیت سهمیه‌ی  ایثارگران با کمتر از ۲۵٪ جانبازی
✅سهمیه رزمندگان : پذیرش با کسب حداقل ۷۵درصد نمره پذیرش عادی

✅سهمیه تعهد خدمت مناطق محروم : ۳۰ درصد ظرفیت رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی دارای تعهد خدمتی ۳ برابر تحصیل غیرقا
شرکت نوین سازان پاسارگاد بزگترین مرکز تخصصی خدمات هوشمندسازی پارکینگ های عمومی و خصوصی با اجازه ورود به خودرو با پلاک های خاص , سیستم های تگ خوان , نمایش ظرفیت پارکینگ و ...
فروش انواع راهبند در کرمانشاه
فروش راه بند در کرمانشاه
فروش گیت در کرماشاه
فروش سستم حضور و غیاب در کرمانشاه
فروش راه بند بولارد در کرمانشاه
فروش راهبند ستونی در کرمانشاه
فروش سیستم های بایومتریک در کرمانشاه
فروش راهبند امنیتی در کرمانشاه
فروش راهبند ضد انتحاری در کرما
طراحی سایت کرمانشاه
در راستای گسترش و توسعه ارائه خدمات، طراحی سایت کرمانشاه کلان شهر دیگری می باشد که نونگار پردازش پوشش خواهد داد. طراحی سایت در کرمانشاه با توجه به جمعیت و پیشرفت روز افزون این شهر که به شهر دلاوران و پهلوانان شهرت دارد اهمیت فراوانی دارد و مراجعات کسب و کارها و مشتریان کُرد زبان ما از این دیار پهلوان خیز و درخواست به شرکت نونگار بر آن شدیم که پروژه هایطراحی سایت کرمانشاه را نیز انجام دهیم و توان رقابتی این کسب و کارها را
هم اکنون کلیه آزمون‌های الهی در ایلام و کرمانشاه بصورت همزمان در حال برگزاری می‌باشد! 
+اول سیل شدید بود تحمل کردیم تا صبح با این همه آب و سروصدا تا صبح ..الانم دوتا زلزله نسبتا شدید ..همه خیابونا رو آب برداشته نه راه بیرون رفتن داریم یعنی نمیذارن بابلندگو اعلام میکنن نیاین بیرون یعنی الان بیرون بریم یا خونه بمونیم؟ :|
+ الان در منزل مادر شوهر بسر میبرم.
ساختمان پیش ساخته ضد زلزله برای مناطق زلزله خیز بسیار مناسب است . کیفیت مصالح ساختمانی برای ساخت ساختمان ها در مناطق زلزله خیز، نقش بسیار مهمی را ایفا می کند .
بلایای طبیعی ناگهانی، خطرناک و قدرتمند هستند . آن ها تهدیدی جدی برای جوامع سراسر کشور محسوب می شوند . حرفه ای ها آموخته اند که برخی بلایا مانند طوفان ها ، کولاک ها و گردبادها را پیش بینی کنند ، اما هنوز زلزله ها به اندازه کافی جدی گرفته نمی شوند . زمین لرزه هایی به هر بزرگی می توانند در ه
ساختمان پیش ساخته ضد زلزله برای مناطق زلزله خیز بسیار مناسب است . کیفیت مصالح ساختمانی برای ساخت ساختمان ها در مناطق زلزله خیز، نقش بسیار مهمی را ایفا می کند .
بلایای طبیعی ناگهانی، خطرناک و قدرتمند هستند . آن ها تهدیدی جدی برای جوامع سراسر کشور محسوب می شوند . حرفه ای ها آموخته اند که برخی بلایا مانند طوفان ها ، کولاک ها و گردبادها را پیش بینی کنند ، اما هنوز زلزله ها به اندازه کافی جدی گرفته نمی شوند . زمین لرزه هایی به هر بزرگی می توانند در ه
خرید و فروش فیش حج کرمانشاه 
خرید فیش حج تمتع کرمانشاه
فروش فیش حج تمتع کرمانشاه 
خرید فیش حج واجب کرمانشاه
فروش فیش حج واجب کرمانشاه
خرید و فروش فیش حج سنندج 
خرید و فروش فیش حج کامیاران
خرید و فروش فیش حج سقز
09100067942
09100067943
دستور تولیت آستان قدس رضوی برای کمک به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

تولیت آستان قدس رضوی دستور کمک به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی و خدمت رسانی مطلوب به زلزله زدگان را صادر کرد.
به گزارش آستان نیوز، به دنبال وقوع زلزله 5.9 ریشتری صبح امروز آذربایجان شرقی و بروز خسارت هایی در برخی از روستاها، حجت الاسلام مروی تولیت آستان قدس رضوی برای بسیج امکانات و خادمیاران آستان قدس رضوی به مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی و خدمت رسانی به زلزله زدگان د
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بامداد امروز از روستای زلزله زده ورنکش میانه دیدن کرد
حجت الاسلام آل هاشم در این بازدید شبانه پیام تسلیت و همدردی مقام معظم رهبری را به آسیب دیدگان زلزله ابلاغ کرد
وی همچنین در این بازدید با حضور در چادرهای زلزله زدگان و گفتگو با امدادگران در جریان آخرین وضع این مناطق قرار گرفت/ فارس
شنبه ، ۱۸ بان ۹۸@IrNews_24
[عکس 800×800]
مشاهده مطلب در کانال
درجلسه ای که با اعضای کمیته بهداشتی ومشارکت مربی بهداشت سرکارخانم صدیقی گرفته شد تدابیری جهت برگزاری مانورزلزله تدابیری اتخاذ گردید 
1-اجرای برنامه ای با موضوع زلزله وآشنایی با موارد پیشگیری از وقوع زلزله
2-آشنا نمودن دانش آموزان با جاهای امن در حین وقوع زلزله
3-نقاشی با موضوع زلزلزله 
4-دعوت ازآتش نشانان وصحبت درمورد زلزله واجرای عملی وچگونگی پناه گرفتن درموقع حادثه
کرمانشاهی های عزیز، کانال لینکدونی کرمانشاه لینک تمام گروه های کرمانشاه رو منتشر می کند.
شما می توانید برای دسترسی به لینک تمام گروه های تلگرام کرمانشاه مثل گروه چت کرمانشاه و گروه گپ کرمانشاه وارد کانال لینکدونی کرمانشاه بشید.

شما هم اگر گروه تلگرام کرمانشاه داشته باشید می توانید در لینکدونی کرمانشاه منتشر کنید.

برای عضویت در لینکدونی کرمانشاه روی عکس زیر کلیک کنید.

وقتی به گروههای واتساپی نگاه میکردم دیدم که ما کرمانشاهیا تو واتساپ گروه ندارم و برای همین تصمیم گرفتم تا خودم توی واتساپ گروه بزنم و گروه واتساپ کرمانشاه را راه اندازی کردم.
از همه کرمانشاهیا و دختر پسرای کرمانشاهی درخواست دارم که به گروه واتساپ کرمانشاه بیان و با دیگر دوستان خودشون آشنا بشن، در این گروه بجه های واتساپی استان کرمانشاه هستند.
خیلی عالی میشه گروه وقتی حضور همه کرمانشاهیا رو تو گروه ببینم، کرمانشاهیا میتونند تو گروه دوست پ
تیرآهن کرمانشاه
در سال ۱۳۸۲ مجتمع فولاد کرمانشاه در ۳۵ کیلومتری این استان تاسیس شد و در سال ۱۳۸۷ به بهره برداری رسید. مجتمع فولاد کرمانشاه با سیستم نورد گرم به تولید تیرآهن، نبشی و ناودانی می‌پردازد. در این میان    تیرآهن کرمانشاه      یکی از تیرآهن‌های مطرح و معتبر کشور است.
تیرآهن کرمانشاه از کیفیت مناسبی برخوردار است. شمش ورودی به کارخانه کرمانشاه از لحاظ خواص فیزیکی و شیمیایی مورد بررسی قرار می‌گیرد. مجتمع فولادی کرمانشاه تیرآهن را ت
حوزه انتخابیه کرمانشاه یکی از حوزه‌های استان کرمانشاه  برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت کرمانشاه شامل شهرستان کرمانشاه با بخش های بخش مرکزی، بخش فیروزآباد، بخش ماهیدشت و بخش کوزران می باشد.حوزه انتخاباتی کرمانشاه با جمعیتی بالغ بر ۱,۰۸۳,۸۳۳ نفر ۳ کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98
باتوجه به قرار گرفتن کشور عزیزمان بر روی نوار زلزله ،لاجرای مانور زلزله بیشترلازم دیده میشود واقدامات زیز در این آموزشگاه انجام گردید.
1-آموزش نحوه آمادگی در برابر زلزله
2-آموزش کمک های اولیه به دانش آموزان
3-آموزش نحوه پناه گرفتن در مکان های مناسب
4-اجرای مانور آمادگی در برابر زلزله
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از بیوته  : مرکز لرزه نگاری تبریز اعلام کرد : این زمین لرزه به بزرگی  5.9 (پنج ممیز نه دهم) و کانونش در بخش ترک شهرستان میانه در عمق 2 کیلومتری زمین است.
این زمین لرزه در تبریز و شهرهای اطراف مانند هشترود، مهربان، اسکو بسیار محسوس بود و موجب وحشت مردم آن مناطق شد.هنوز از خسارتهای این زلزله خبری اعلام نشده است.
همچنینین بخوانید:
۵ دستاورد جدید نیروی زمینی ارتش رونمایی شد
جام جهانی والیبال| صعود ۳ پله‌ای ایران در
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا  دقایقی پس از وقوع زلزله، ابتدایی گزارش رسمی بوسیله شرح زیر منتشر شد.  جلال: ۴  محل وقوع: استان قم - حوالی قم  کتاب و زمان تصادف بوسیله حین محلی: ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۰۰:۱۱:۲۰ طول جغرافیایی: ۵۰.۷۲، عرض جغرافیایی: ۳۴.۵۷ عمق زمین نوسان: ۱۰ کیلومتر  نزدیک ترین شهرها: ۱۶ کیلومتری قم (قم)، ۱۷ کیلومتری جمکران (قم)، ۲۳ کیلومتری کهک (قم)       نزدیکترین مراکز استان: ۱۰۷ کیلومتری اراک، ۱۴۰ کیلومتری تهران یک منبع در م
سلام بچه ها..
احتمالا دیگه نتونم بیام وب اینا..البته دقیق معلوم نیست..اگه همه چی خوب پیش بره میام
دعا کنین..
زلزله بدجور لرزوند..بین خودمون باشه از ترس...کککک
زلزله سراب هم بود که میدونید منم اونجا زندگی میکنم..
الان تونسم با شار گوشیم یه پست بذارم که اگر حتی یه درصد نگرانم شدید که میدونم نمیشید
از نگرانی درتون بیارم..همین
دعاکنین همه چی خوب پیش بره..تلفات کم باشه!!
اطراف محل زندگی پیشول هم زلزله بوده ولی چون باباش گوشیشو.گرفته هنوز خبری نتونسم بگ
زیر دوش قبل سفر، تصمیم گرفته بودم با شوق زیادی بعد از سفر بی آیم و اولین سفرنامه ام را بنویسم. چون اولین سفر تنهای تنهای تنهایی ام بود. ولی آنقدر این دو روز بد گذشت و ترسیدم و دویدم و تنهایی بهم فشار آورد و گریه گردم و در کنسرو لوبیا سخت باز شد و سردم شد و بی توجهی و نپذیرفتن دیدم و ترسیدم و ترسیدم و ترسیدم، که فقط آمده ام بگویم: گه بخورم از این به بعد تنهایی سفر برم!
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سازمان ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در برآوردهای اولیه، شدت این زمین نوسان را ۵.۹ درجه داخل مدل ریشتر حوالی "ترک" تو استان آذربایجان شرقی اطلاع دادن کرد. این زمین لرز که در ساعت ۰۲:۱۷:۰۳ بامداد جمعه درون عمق دو کیلومتری زمین به سانحه پیوست، استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، گیلان، قزوین، البرز و دیگر استان های سرزمین را لرزاند. بنا کنار گزارش های رسیده، این زمین لرزه نیز با همان شدت در کشور جمهوری آ

این مسئول در ادامه در خصوص سرعت پایین حرکت قطارها در مسیر کرمانشاه- ملایر گفت: علت این سرعت پایین به دلیل برخی مسائل فنی است و جوشکاری‌های باقی‌مانده در برخی نقاط مسیر در حال انجام است. 

راه‌اندازی خط ریلی استان کرمانشاه از اتفاقات خوبی بود که در دولت تدبیر و امید روی داد. این خط ریلی اما هنوز چه از لحاظ توسعه و چه از نظر مدیریتی و سازوکار اداری کمبود‌هایی دارد که باید هرچه زود‌تر برطرف شود. به گزارش همشهری، مهم‌ترین مشکلات خطوط ریلی ر
اولین کتاب‌ها را سال ۹۴ به من هدیه داده است. ذوق خواندم تقدیمی که اول کتاب‌های می‌نویسد قند در دلم آب می‌کند. آنقدر لذت بخش است که هیچ چیز جای آن را نمی‌گیرد. مخصوصا زمانی که می‌نویسد: «به تو که انگار هیچ‌وقت غریبه نبودی و دلت شبیه آسمان بعد از برف است، صاف و صیقلی...» 
اولین کتاب‌ها از منصور ضابطیان است. دو تا از مجموعه سفرنامه‌هایش، مارک و پلو و مارک دو پلو. عاشق مطالعه، سفر و عکاسی است. عاشق خواندن سفرنامه هم است.
امیدوارم خدا بهمان کمک ک
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از دوره‌ی جوانی تاکنون در بسیاری از مناطق کشور که دچار بلایای طبیعی شده‌اند، حضور یافته‌اند. و یا اینکه در دوران مسئولیت رهبری و ریاست جمهوری، نمایندگان ویژه‌ای برای سرکشی به این مناطق اعزام کرده‌اند. هدف از این سرکشی‌ها کمک در تسریع امدادرسانی به حادثه دیدگان است و ارائه‌ی توصیه‌هایی برای حل و عبور از مشکلات پیش آمده است. ایشان در این بازدیدها معمولاً دو گروه را خطاب قرار می‌دهند: دسته‌ی اول مسئولان که باید
باربری مشهد
باربری مشهد ارزان ترین خدمات حمل بار برای انتقال بارو خرده بار و اثاثیه شما از مشهد به کرمانشاه ارائه می دهد. قیمت فوق العاده پایین حمل بار توسط باربری مشهد در حالی است که کیفیت خدمات این باربری بالاترین میزان را در صنعت حمل و نقل کشور داراست.
بیشترین تخفیف باربری مشهد کرمانشاه
دانلود اهنگ زلزله یه ریشتر از سعید اسایش
پخش اهنگ زلزله یه ریشتر دو ریشتر
سعید آسایش زلزله یه ریشتر
دانلود اهنگ زلزله شیش ریشتر از سعید اسایش

دانلود آهنگ پیام صالحی تاپ تاپ قلبمو
دانلود اهنگ تو دختری یا زلزله
آهنگ زلزله یه ریشته دو ریشته
حمل بار به تمام نقاط کشور از جمله خدمات تخصصی باربری جبارربار دلگان می باشد که جهت رفع نیاز باربری به تمامی نقاط ایران را انجام می دهد.
حمل و ارسال بار به تمامی نقاط کشور
  مناطق مرکزی ایران : تهران،  اراک ,  اصفهان , قزوین ,  قم , کرج ,سمنان
مناطق شمال ایران : رشت , شمال , آمل , رامسر , بابل ,لاهیجان , گرگان , اردبیل
مناطق غرب ایران : همدان ,کرمانشاه , زنجان , ارومیه , سنندج , تبریز , خرم آباد
مناطق شرق ایران : کرمان , مشهد ,یزد , بیرجند , بجنورد , 
کرمانشاه یکی از استان های بزرگ در غرب ایران است . این استان در مرز بین کشور ایران و عراق قرار گرفته است . 
این شهر دارای آب و هوای کوهستانی است . همچنین در دوران قبل از اسلام و همین طور بعد از اسلام دستخوش تغییرات فراوانی بوده است .
این استان به دلیل شاه راه بودن در امر حمل و نقل بین شهری در منطقه غرب ایران بسیار فعال است . وانت بار ایرانکس در امر حمل و نقل در استان کرمانشاه و سایر استان ها فعالیت دارد . 
این شرکت در کنار سرویس مناسب از نظر قیمت و ز
خدا بخواد شنبه دیگه دارم میرم جدی جدی. با اینکه نت هست کامپیوتر هست ولی احتمالا نیام وبمو آپدیت کنم! ولی شما یادم کنید!
دیگه اینکه امیدوارم وقتی اومدم کلی خبرهای خوب خوب بخونم تو وبلاگ‌هاتون. 
فعلا تا بعد که با سفرنامه بیام، میخوام یه سفرنامه بنویسم عریض و طویل پس لطفا این مدت هویج زیاد بخورید! 
کرمانشاه را فراموش نکنیم!
شامگاه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، زلزله ای به قدرت ۷.۳ ریشتر، شهر سرپل ذهاب و صدها روستا و شهرستان دیگر استان کرمانشاه را لرزاند و باعث تخریب شدید و از دست رفتن جمع زیادی از هموطنان عزیزمان شد. اکنون پس از گذشت نزدیک به سه ماه از این حادثه، با وجود تلاش مسئولان کشور، نیروهی مسلح و گروه های مردمی، برخی از مردم مناطق زلزله همچنان روزها و شب‌های سختی را در سرمای شدید غرب کشور در چادرها و کانکس‌ها میگذرانند.مستند «قاب خاکی» بهانه‌
بامداد جمعه ۱۹ اردیبهشت زلزله‌ای با قدرت 5.1 در مقیاس امواج درونی زمین، ساعت 48 دقیقه بامداد، تهران را لرزاند. این زلزله در تمام نقاط تهران احساس شد. 
بزرگی: 5.1 ریشتر
محل وقوع: مرز استانهای مازندران و تهران - حوالی دماوند
تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: 1399/02/19 00:48:21
عمق زمین‌لرزه: 7 کیلومتر
نزدیک‌ترین شهرها به مرکز زلزله: 6 کیلومتری دماوند (تهران)13 کیلومتری رودهن (تهران)16 کیلومتری بومهن (تهران)نزدیکترین مراکز استان به مرکز زلزله: 58 کیلومتری تهرا
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، این زلزله در شایسته کردن ۱۷:۱۹:۴۵ بوسیله اهمیت ۵.۴ در مقیاس ریشتر تو هرمزگان قیافه رحم. موقعیت این زمین لرزه ۲۷.۲۸ درجه شمالی و ۵۶.۷۱ درجه خاوری بوده است. این زمین لرزه درون عمق ۲۰ کیلومتری زمین روی داده است. همچنین زمانه ۱۵:۲۱:۵۱ امروز زمین ارتعاش ای به اهمیت ۳.۹ در میزان ریشتر، تخت از توابع شهرستان بندرعباس را لرزانده حیات. زلزله ۴.۹ ریشتری کلمه بوشهر را لرزاند زمین لرزه ۴ ریشتری "رویدر" را لرازند
از روزی که پای محیا دچار جراحت شد، دغدغه اصلیم این بود که توی سفر هفتم خرداد به استان گلستان، پاش اذیتش نکنه و سفر بهش خوش بگذره. یکشنبه که برای اولین بار ظاهر زخم‌ه بهتر شده بود، کمی خیالم راحت شد که می‌تونه بی‌دردسرتر این سفر رو بره.خودش که خیلی درباره‌ش نمی‌نویسه! ولی برای من جالب بود که تجربه متفاوتی رو داره از سر می‌گذرونه. همکاری با یونیسف برای رسوندن اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم به مناطق سیل زده استان گلستان و همراهی با مهتاب کرامت
زلزله تایباد را لرزاند 

صبح روز پنج شنبه 12 دی ماه 98 حوالی ساعت 8 زلزله تایباد را لرزاند .

طبق گزارشات بدست آمده ؛ زمین لزره ای به بزرگی 5.8 ریشتر در مقیاس امواج زمین و در عمق 8 کیلو متری ، سنگان خواف را در استان خراسان رضوی لرزاند .
شدت این زمین لرزه به حدی بود که بیشتر  مردم نواحی خراسان رضوی و نیز بخشی از خراسان جنوبی آن را  احساس کردند .

من می ترسم.
من از زلزله می ترسم.
نه از زلزله ی نیمه شبی که در تقلای بیهوده به خواب رفتنم انبوهی از بتن و آجر و آهن بر سرم فرو بریزاند و خواب عمیقی را که چشم هایم مدت هاست حسرتش را دارند برایشان به ارمغان بیاورد.
می ترسم از زلزله ای که زیر و رو می کندم و چشم در چشم می کندم با منی که مدت هاست فرار می کنم از او
"اذا زلزلت الازض زلزالها
و اخرجت الارض اثقالها..."
می ترسم از رازها که نهفته بود در دل
"یوم تبلی السرائر..."
و آن زمان من تو را نخواهم داشت
"یوم
یک مسکن دیگر خورده بودم و خوابیده بودم.خوابِ خواب نبودم اما بیدار هم نبودم که حس کردم تکان می خورم.چشم هایم را باز کردم.از همان دو سه سال پیش؛بعد از زلزله ملارد،گاهی پیش آمده بود که حس کنم زلزله آمده و بیدار شوم و یا در خواب،کابوس زلزله های بعدی را ببینم.برای همین گمان کردم فقط مثل بارهای قبل خیالاتی شدهام.اما به خودم آمدم و دیدم خواب نیستم.دیشب روی زمین خوابیده بودم.حرکت کردم و نشستم.دیدم خواهرم هم روی تخت نشسته.به سقف نگاه کردم تا حرکت لوست
مستند گزارشی سفرنامه در بیست و شش قسمت پانزده دقیقه ای .عوامل تولید این برنامه تهیه کننده و کارگردان ارش رمضانی.تصویر بردار علی غنی پور.صدا بردار علی روشن.تدوین مهرداد اسماعیلی.پخش از شبکه شما.اموزش.جام جم.در ایام عید نود و هشت پنج قسمت با رویکرد عید از شبکه ها پخش گردید.
بوسیله گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این زلزله شهرهای اسلام آباد، راولپندی، لاهور، پیشاور، فیصل آباد، مولتان و دیگر بخش های روستا پنجاب پاکستانرا همچنین لرزاند. بوسیله گفته منابع خبری این زلزله داخل عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده و مرکز آن ۵ کیلومتری سیرت ایالت "جهلم" از نواحی شهر پنجاب پاکستان بوده است. منابع خبری افزودند: مدت زمان این زلزله ۶ الی ۱۰ لمحه بوده است.
حالم بده ..
هممون حالت تهوع و سرگیجه داریم ..
شدید سرم داره درد میکنه
وحشتناک بود بدترین زلزله ای بود که تو عمرم دیدم واقعاااااا وحشتنااااااک بود چن ثانیه داشتیم به طرز فاجعه باری لرزیدیم وقتی میگم میلرزیدیم ینی زلزله و پس لرزه هایی که دیدین نههه واقعاااااااا وحشتناک بود... من که از خواب پریدم فقط داشتم نگا میکردم اونقدررررررر بددددد بود نه میتونستم حرف بزم نه فرار کنم فقط داشتم نگا میکرد 
وای خدایااااااااااا وحشتناک بود وحشتناااااااااااا
در این چند روزی که رشت برف، قطع برق ، قطع آب و گاز رو شاهد بود و زلزله نسبتا شدیدی هم در اطرافش اومد. بیشتری چیزی که ناراحت کننده بود مریضی پدرم بود. با سختی بسیار در این برف دکتر بردیمش و برگردوندیم خونه. ویروس فصلیه و بعد از چهار روز هنوز حالش خوب نیست.لطفا براش دعا کنید.
بامداد جمعه، تهران به شکل شدیدی لرزید، لرزه‌ای که خودش نه اما سوالی که به همراه آن به وجود آمد، موجی از ترس و وحشت را در سطح شهر به راه انداخت ؛ «این پیش لرزه، یک زلزله ۷ ریشتری بود؟»
این زلزله دقیقا ۴۸ دقیقه نیمه شب با قدرت ۵.۱ ریشتر، در ۶ کیلومتری دماوند و ۵۸ کیلومتری تهران به وقوع پیوست و باعث شد در برخی از مناطق مردم تا صبح به خانه‌های خود نروند، علت این موضوع هم هشدار برخی کارشناسان و محققان نسبت به محل وقوع این زلزله بود.
این حادثه روی گش
این پاورپوینت در 18 اسلاید به شکل منحصر به فرد و زیبا طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی از خطر تاسیسات مهم، لرزه های تهران،سطح آب های زیر زمینی و زلزله تهران،گسل اصلی زلزله، پیش لرزه و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد تاریخچه زلزله تهران در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید.

جهت دانلود فایل کلیک کنید
فقط یک ربع دارم الکی میخندم
دریای خزر زلزله اومده
دو تا پشت سر هم
یعنی صفحه دریا داره جا به جا میشه
صفحه دریا جا به جا بشه یعنی آتشفشان های نیمه فعال فعال میشن
خب حالا آتشفشان مستعد فعال شدن کیه
دماوند
یه چند تا دیگه زلزله بیاد دماوند هم فعال میشه
یه صحنه ای توی مغزم بود زلزله سیل آتشفشان
یک ربع دارم میخندم
Total madness
سفرنامه‌ی «تا خلیج پارس» را توی این چند روز نوشتم... توی وبلاگ حاج سیاح هم آمدم بگذارم. فقط متن گذاشتم. آپلود کردن عکس و گذاشتن آدرس عکس‌ها در وبلاگ خیلی وقت‌گیر بود. بی‌خیال شدم. به تلگرام بسنده کردم. سفرنامه را تکه‌تکه و تبدیل به 109 تا پست تلگرامی کردم و توی کانال سپهرداد منتشر کردم. اولین پست این سفر توی این آدرس است:
https://t.me/sepehrdad_channel/1176
و آخرین پست هم توی این آدرس:
https://t.me/sepehrdad_channel/1293
برای ایجاد محیطی شاداب تر ، دلپذیرتر ، امن تر و دوست داشتنی تر در مدارس چه کارهایی باید انجام داد؟
من در کرمانشاه زندگی می کنم و نسبت به مدارسی از شهر کرمانشاه که در آن ها تحصیل کرده ام آگاهم.
مدارسی از یک منطقه فقیر نشین و همچنین مدارسی از یک منطقه نسبتا گران.
با توجه به موارد بالا در مطالب بعدی  به سوال رئیس جمهور پاسخ می دهم.
برای ایجاد محیطی شاداب تر ، دلپذیرتر ، امن تر و دوست داشتنی تر در مدارس چه کارهایی باید انجام داد؟
من در کرمانشاه زندگی می کنم و نسبت به مدارسی از شهر کرمانشاه که در آن ها تحصیل کرده ام آگاهم.
مدارسی از یک منطقه فقیر نشین و همچنین مدارسی از یک منطقه نستا گران تر.
با توجه به موارد بالا در مطالب بعدی  به سوال رئیس جمهور پاسخ می دهم.
اصلا این حجم از دلتنگی را درک نمیکنم. دیروز میخواستم برای رامین بنویسم که :مغان؟ چرا دیگه ماها وبلاگ نمینویسیم و صبح توی دستشویی داشتم فکر میکردم کاش مهرداد هنوز مینوشت تا عکس هایش از سفرهایش را میدیدم و حالم خوب میشد! سفرنامه ها خوبند ولی تفاوت زیادی با پست های سفرنامه ای وبلاگی دارند! حالا هم رفته بودم وبلاگ گروهی مان. فایلی که علیرضا توی پستش گذاشته بود را پلی کردم و بغضم گرفت. ان شب همه مان یک دور با خواندن پست های همدیگر گریه کردیم! من ب
سعدینی، سرپرست مدیریت بحران استانداری هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه تیم های ارزیاب برای بررسی خسارت به محل اعزام شده اند، تصریح کرد: تاکنون خسارتی گزارش نشده است.
دکتر فاطمه نوروزیان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در این خصوص به ایسنا، گفت: تیم های ارزیاب اورژانس به محل مورد نظر در لافت اعزام و به بیمارستان قشم و بندرخمیر و اورژانس آماده باش اعلام شده است.
تیم های ارزیاب به منطقه اعزام شدند
مدیرعامل جمعیت
از یه هفته قبل همراه یکی از رفقای دیگه اومدیم کرمانشاه.
تو دانشگاه صنعتی اینجا ، 6واحد درس برداشتیم که ان شاءا... بتونیم 8ترمه دانشگاه رو تموم کنیم!
تا2شهریور اینجام.
فقط شنبه یکشنبه دانشگاه میریم. سه شنبه هم تا ظهر. یعنی اکثر وقتم خالیه.
خیلی کارها تو ذهنم هست.
بهرتین فرصته این یه ماه.
البته اراده میخواد. اراده. توکل ... . ان شاءا... خدا کمک کنه.
تو پست های بعدی می نویسم ... .
به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم رونمایی از این لوگو با حضور شهاب نادری رییس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی، «مهرداد سالاری» معاون استاندار کرمانشاه، «امیدقادری» مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و جمعی از فعالان عرصه گردشگری در محل این اداره کل برگزار شد.قادری در مراسم رونمایی از این لوگو، اظهارداشت: کرمانشاه اردیبهشت ماه سال ۹۹ میزبان جشنواره جهانی بوم گردی، گردشگری روستایی و عشایری جهان در سال ۲۰۲۰ است.به گفته وی، ا
زلزله‌ای به بزرگی ۲/۶ ریشتر ساعت ۱۰ صبح امروز بیستم اردیبهشت ۹۹ بروجرد در شمال استان لرستان را لرزاند.
این زمین لرزه در عمق ۸ کیلومتری زمین و در فاصله ۸ کیلوکتری شهر بروجرد رخ داد.
شب گذشته در ساعت ۲۲:۲۸ نیز زلزله‌ای به بزرگی ۲/۵ ریشتر در فاصله ۱۲ کیلومتری الشتر واقع شد.
#پلدخترنیوز@poldokhtarnews
مشاهده مطلب در کانال
محققان دانشگاه آیوا در ایالات متحده آمریکا
با بررسی‌های ژئوفیزیکی نشان داده اند که اطلاعات جمع‌آوری شده از
ماهواره‌های در حال گردش به دور زمین، می‌تواند در مورد اثرات زلزله،
اطلاعات دقیق‌تری ارائه دهند.تصاویر گرفته شده از ماهواره می‌تواند اطلاعات
کامل‌تری در مورد محل وقوع زلزله، بزرگی تخریب و پیامدهای آن در مراکز
پرجمعیت ارائه دهد.سپس این اطلاعات را می‌توان به
مجموعه‌ای از راهنمایی‌های عملیاتی مرکز اطلاعات زلزله ملی ارسال کر

إِنَّ اللَّهَ یُمْسِکُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ أَن تَزُولَا وَلَئِن زَالَتَا إِنْ أَمْسَکَهُمَا مِنْ أَحَدٍ مِّن بَعْدِهِ إِنَّهُ کَانَ حَلِیمًا غَفُورًا
امام صادق (ع) فرمودند: هر گاه در شب و هنگام خوابیدن از وقوع زلزله و خراب شدن خانه می ترسید آیه «۴۱ سوره فاطر» را قرائت کنید.
متن ترانه آرون افشار به نام زلزله

زیبا صنم آواره ترین عاشق دنیا منمکه در قفس چشم تو پر میزنمشلاق نگاهت نزنی بر تنمتو باشو ببین از همه دل میکنمزلزله میکنی در قلب آرام من این همه سعی نکن افتاده ای در دام مناز تپش می ایستد دل تا نگاهم میکنی من خرابم پس بگو کی رو به راهم میکنیدلدار من لذت نبر از این همه آزار من به بد کسی افتاده سر و کار منتا روی دل عاشق بیمار من از خود نرهان قلب گرفتار منزلزله میکنی در قلب آرام من این همه سعی نکن افتاده ای در دام
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، رضا سلیم ساسانی در همایش پاسبان و اصناف کرمانشاه که درون حجره اصناف برگزار شد، اظهار کرد: در طول سال های اخیر، موسسه نظارت پیاده شدن اماکن پلیس استان غم افزایی بسیار خوبی با اصناف و بازاریان داشته و همواره زنهار های لازم را به ارتکاب آورده است.   وی بیان کرد: از سوی دیگر بازاریان کرمانشاه نیز متصل شرکت با ماموران پلیس را سرلوحه حکم خود فراغت داده و هرجایی که لازم بوده بخاطر افزودن امنیت پای امر آمده ا
اوایل ک میاوردمش دانشگاه میگفتم میخام برم پیش استادم دکتر فلانی
با تهجب میگفت یعنی استدت آمپول داره دکتره؟؟
و براش توضیح میدادم ک نه اون دکتر امپول نیست
چندباری هم ک همراه من ب جاهای علمی اومده دیده که منو صدا زدن خانم دکتر
دیشب یهو وسط ی سریال ک داشتیم میدیدم ذوق زده شد و انگار چیز جدیدی کشف کرده مثل ارشمیدس
 یهو گفت آها مامان من دکتر ستاره هاست دکتر ماه دکتر شهاب سنگ

زدم زیر خنده بهش میگم چی میگی
میگه مامان دکتر تلوزیونم هستی یا مثلا دکتر
و باز هم زلزله
چشمتون روز بد نبینه
داشتم خواب زلزله میدیدم ، خواب که تموم شد بیدار شدم
یهو‌ زمین هوس رقص بندری به سرش زد
قشنگ ده ثانیه لرزید
تاره مایی که تو یه شهر دیگه هستیم زیاد احساس نکردیم این بود
بیچاره مردم میانه ، یاد اون روزایی افتادم که خود اهر زلزله اومده بود
یاد آوارگی هامون ، دوری از خونه
ولی حداقلش این بود که میدونستیم یه سرپناه داریم
و بعد یک هفته آوارگی تصمیم گرفتیم بریم خونه
بیچاره اونایی که خونشون رو از دست داده بودن
مخصوصا
 بعد از چند سفری که به خارج از ایران داشتم دیدم ای دل غافل دارد کم کم جزییات سفرهایم از یادم میرود. سفرنامه تعدادی از سفرهایم را که سال 96 و 97 رفته بودم را نوشتم ولی قبل تر از آن نه و حالا با تکیه به هوش و حواس ضعیفم میخواهم سفرنامه سالهای قبل‌تر را بنویسم. اولین سفر سیاحتی من سفر به وان بود.

ادامه مطلب
طراحی سایت کرمانشاه
در راستای گسترش و توسعه ارائه خدمات، طراحی سایت کرمانشاه کلان شهر دیگری می باشد که نونگار پردازش پوشش خواهد داد. طراحی سایت در کرمانشاه با توجه به جمعیت و پیشرفت روز افزون این شهر که به شهر دلاوران و پهلوانان شهرت دارد اهمیت فراوانی دارد و مراجعات کسب و کارها و مشتریان کُرد زبان ما از این دیار پهلوان خیز و درخواست به شرکت نونگار بر آن شدیم که پروژه هایطراحی سایت کرمانشاه را نیز انجام دهیم و توان رقابتی این کسب و کارها را
♦️ مسجدی کنار مشروب فروشی قرار داشت و امام جماعت آن مسجد درخطبه هایش هر روز دعا می کرد :
"خداوندا زلزله ای بفرست تا این میخانه ویران شود ."
روزی زلزله آمد و دیوار مسجد روی میخانه فرو ریخت . و میخانه ویران شد . صاحب میخانه نزد امام جماعت رفت و گفت : "تو دعا کردی میخانه من ویران شود پس باید خسارتش را بدهی !"
امام جماعت گفت : "مگر دیوانه شدی ! مگر می شود با دعای من زلزله بیاید و میخانه ات خراب شود !"
پس هر دو به نزد قاضی رفتند . قاضی با شنیدن ماجرا گفت :
در ع
شمال شهر تهران مناطق زیادی از تهران را در بر می گیرد . مناطق 1 و 3 از مناطق 22 گانه تهران جزء شمال تهران محسوب می شود .
اقدسیه ، تجریش ، چیذر ، دزاشیب ، ونک ، دروس و ... جزء مناطق شمال تهران به حساب می آیند .
شرکت وانت بار ایرانکس برای خدمت رسانی به اهالی محترم مناطق شمالی تهران اقدام به ایجاد واحد باربری در این مناطق کرده است تا همشهریان بتوانند وسایل و کالاهای خود را با نرخ مناسب و با کیفیت بالا جابه جا کنند .
این مجموعه حتی در روزهای تعطیل به مشتری
نام کتاب: ماهیت زلزله ( اقدامات قبل ، حین و بعد از وقوع آن )مؤلفان : دکتر غلامرضا پورحیدری ، دکتر سیده زیبا ایوبیان ، اشرف سادات موسوی
Nature of Earthquake ( Measures : Before , During & After )
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ چهارم ، بهار ۱۳۹۰ ( چ.اول ۱۳۸۶)ناشر : مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایرانتعداد صفحات:  ۴۸ صفحه.اندازه صفحات: ۲۱×۱۱عکس : داردشابک: ۹۷۸-۹۶۴-۲۷۸۰-۱۲-۹  | ISBN : 978-964-2780-12-9
* محل نگهداری کتاب: کتابخانه‌ی هلال احمر شهر بیجار
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول در بعد
طراحی سایت کرمانشاه
و باز هم زلزله
چشمتون روز بد نبینه
قشنگ ده ثانیه لرزید
تازه مایی که تو یه شهر دیگه هستیم زیاد احساس نکردیم این بود
مخصوصا
و باز هم زلزله
چشمتون روز بد نبینه
قشنگ ده ثانیه لرزید
تازه مایی که تو یه شهر دیگه هستیم زیاد احساس نکردیم این بود
مخصوصا
تازه برگشته بود از گلستان، می‌گفت چرا نمی‌رید؟ کلی آدم اونجا معطل کمکه. برید لرستان، برید خوزستان. نصف مملکت رفته زیر آب. این همه روستا به خاطر سیل خراب شده، این همه آدم بدبخت شدند. کلی کار هست برای انجام دادن. بعد به من نگاه کرد و گفت؛ چرا نمی‌ری؟ حالت خیلی خوب می‌شه. تو زیادی توی آسمون سیر می‌کنی، برو و بدبختی‌های واقعی رو ببین. برو حلال اهمر. چرا نمی‌ری؟
گفت که زلزله‌ی بم که شده بود، همسن و سال ما بوده. یه کم بزرگ‌تر، یه کم کوچیکتر. گفت ک
۰) سلام. بالاخره اومدم که این پست سفرنامه‌طور رو کامل کنم و بذارمش! دلم می‌خواست یه قسمتاش رو به جز دفترم اینجا هم بنویسم، مخصوصا که به نوعی اولین سفر تنهاییم بود و اینکه مقصدش مشهد و همزمان با روز تولدم بود در کل حس خوبی می‌داد. (اینم بگم که در حالی که امسال همه حواسشون به ۹۸/۸/۸ بود، تولد من به طور متقارنی ۹۸/۸/۹ بودش :دی) من اونجا رفتم پیش دوستم و شخصیت‌هایی که اون چند روز می‌دیدم عبارت بودن از دوستم، مامانش، و دخترخاله‌ش که همسن مامانش بود

از من به شما جوانان فرزانه/ افسانه نصیحت که :

یک :
هیچوقت در کنار دست انداز خونه نگیرین :| البته ما قبلا اینجایی که خونه گرفتیم دست انداز
نداشت ولی مدت یکساله یه دست انداز کنار خونمون سبز شده :|:((

دو :
هیچوقت اتاقتون رو  در کنار دست انداز (خیابون) انتخاب نکنید :|:(

سه: 
 نتیجه اینکه :  دست انداز دقیقا عین زلزله عمل میکنه و هر روز خدا کافیه فقط یه ماشین پر سر و
صدا و بی ملاحظه بمعنای واقعی کلمه  یا ماشین غول پیکر آتش نشانی یا ماشین سنگین از اونج
عسگری در پاسخ به این سوال که آیا تاسیسات گازی در این مناطق دچار خسارت و آسیب شده‌اند، گفت: خوشبختانه در بخش گاز با مشکلی مواجه نشده‌ایم و در تک روستای مذکور نیز پس از آواربرداری و رفع مشکلات موجود گاز رسانی از سر گرفته خواهد شد.
 سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: در حال حاضر مشکلی در بخش گازرسانی در مناطق زلزله زده نداریم و تنها در یک روستا گاز قطع است که آن هم پس از نرمال شدن شرایط روستا گاز این منطقه نیز وصل خواهد شد.محمد عسگری در گفت‌وگو با ای
گوینده خبر اعلام میکنه: آب دریاچه ارومیه 82 درصد افزایش یافته، لبخند رو صورتشه، شاید هم انتظار دارن منِ مخاطب هم لبخند گُنده به صورتم باشه، شاید باید لبخند داشته باشم، ولی این چند وقته آسیب ها و خسارت های جانی و مالی سیل ساده ترین خوشی های لحظه ای رو هم از دماغمون درآورده. وقتی از شبکه های اجتماعی جویای حال زلزله زده های کرمانشاه میشم و میبینم همچنان خونه ندارن، میترسم. 
یکی از فانتزیامم اینه که بقدری پول داشته باشم که بتونم حداقل تو محدوده ا
ابن بطوطه
محمدعلی موحد
سفرنامۀ ابن بطوطه، سیاح مراکشی گویاترین و زنده‌‌ترین سند فرهنگی جهان اسلام است که از قرن هشتم هجری (چهاردهم میلادی) به دست ما رسیده است. سفرنامۀ وی، آیینه‌‌ای است که زیر و روی جوامع اسلامی قرن یادشده در آن منعکس است. نه‌ تنها سیره و عملکرد طبقات حاکم و نگرش و روش پادشاهان و دیوانیان که راه و رسم عالمان و فقیهان، مراسم و آداب و تشریفات جاری، چگونگی گذران مردم، مدرسه‌‌ها و خانقاه‌‌ها، شادی‌ها و ماتم‌‌ها و در یک کل
همه ساله با نزدیک شدن به پایان سال فهرستی از موضوعاتی که کاربران بیشترین سرچ در گوگل را برای آنها انجام داده باشند، منتشر می‌شود؛ یعنی فهرستی از پرتکرارترین کلمات جست و جو شده در گوگل.
بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان در سال ۹۶ در حوزه های اجتماعی، هنری، فرهنگی، شبکه های اجتماعی، اتفاقات سال ۹۶ مانند زلزله کرمانشاه، خودرو و چیزهایی از این دست بوده است.
در واقع با مشاهده بیشترین کلمات جستجو شده در گوگل توسط ایرانیان در سال ۹۶ م
در همین چند روز اخیر، سیل و طوفان وحشتناک در کشور عراق، خسارت هایی به همراه داشت و خبرگزاری ها درباره خسارت های ورود این سامانه به کشورمان هشدارهایی داده بودند.
همین روزها تصاویر مربوط به تخریب یک پل بر اثر طغیان رودخانه در کشور نیوزلند نیز توسط رسانه های کشورمان منتشر شده است.
بعد عده ای شایعه ساخته اند که سیل در ایران به خاطر بارورسازی ابرها رخ داده است! درست مثل ادعای تکراری وقوع زلزله بم و کرمانشاه و... به دلیل انجام آزمایشات هسته ای!
از
می دونستم آرامش قبل از طوفانه.
می دونستم چند روز بدون دعوا کردن، چند روز خوب بودن و خوب بودن باید به یه انفجار درست و حسابی بدل بشه.
و منفجر شدم:
دووم بیار فائزه جان، صبر کن، سه سال دیگه همه تون از شرم راحت می شید.
پ.ن. و دقیقا در متشنج ترین حالت، وقتی همه دارن بی صدا غذاشونو می خورن، تبلیغ عالیس باید پخش بشه: خانواده اله، خانواده بله.
پ.ن.دو. بعد بیاید بگید خوش به حالت که خواهر داری. تعارف نکنید، با کمال میل تحویلش می دم به شما.
پ.ن.سه. شاید به ظاهر آ
هانرى رونه دالمنى، دانشمند فرانسوی  در کتاب خود با نام «سفرنامه از خراسان تا بختیارى» می‌نویسد:
اگر به تاریخ مراجعه کنیم، مى‏‌بینیم که این رسم در زمان‌هاى پیشین هم در ایران معمول بوده است. زن زرتشتى با لباس بیرون‏ بوده است و مستورى، پوشیدگی و حجاب زنان علامت شأن، شوکت و احترام محسوب می‌شده است.
منبع:هانرى رونه دالمنى، سفرنامه از خراسان تا بختیارى‏، ترجمه‌ی محمدعلى فره‌وشى‏، انتشارات امیر کبیر، تهران‏، ص ۲۹۵٫
weblog_nevis@
یک روز با دوستان خود در خصوص تشکیل گروه واتساپ کرمانشاه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که بهتر است یک گروه در واتساپ درست کنم و بچه های کرمانشاهی را به گروه دعوت کنم.
دوستان من از این موضوع استقبال کردند و درنتیجه من اپلیکیشن واتساپ را روی گوشی خودم نصب کردم و گروه را ایجاد کردم و در یک فراخوان از دوستان خودم درخواست کردم که به گروه بیان.
در گروه خیلی از افراد حضور داشتند و بیشتر اعضا هم از دختر پسرای کرمانشاهی بودن که در گروه بودن و خیلی هم خو
مشاوره خانواده در میانه ، مشاوره ازدواج در میانه ، مشاوره طلاق در میانه ، مشاوره نامزدی و دوران عقد در میانه، مشاوره تلفنی خوب ، روانشناس خوب در میانه ، روانپزشک خوب در میانه ، مشاوره تلفنی رایگان ، روانشناس خوب در میانه کی سراغ داره ؟ ، تلفن روانشناس خوب در میانه ، آدرس روانشناس خوب در میانه ، تلفن مرکز مشاوره خوب در میانه ، آدرس مرکز مشاوره خوب در میانه ، مشاوره قبل از ازدواج و بعد ازدواج در میانه ، مشاوره مشکلات جنسی زناشویی زوجین ، زنان ،
دانلود آهنگ جدید آرون افشار به نام زلزله
Aron Afshar >” Zelzeleh ” › Download New Single Track Music Whit Text And High Quality Mp3 320
با ما همراه شید در رسانه معتبر آپ آهنگ / دانلود آهنگ زلزله با صدای آرون افشار با لینک مستقیم کیفیت 320 و 128 به همراه متن ترانه
دانلود آهنگ آرون افشار زلزله
ترانه سرا » مهرزاد امیرخانی / آهنگساز » امیرحسین دادستان / تنظیم کننده » معین راهبر

ادامه مطلب
بسته بندی پذیرایی در  کرمانشاه
بسته بندی پذیرایی در کرمانشاه ،برای اولین بار توسط شرکت ایپک با هزینه پایین و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد. بسته های ایپک در اقلام مختلف مثل میان وعده و صبحانه و... عرضه می شود.
فروش بسته بندی پذیرایی ایپک در کرمانشاه
از آنجا که کرمانشاه یکی از کلان شهرها و جزء نهمین شهر پرجمعیت ایران میباشد کادر ایپک موظف است در ارائه محصولات خود دقت لازم را به عمل بیاورد شما نیز به راحتی می توانید محصولاتمان را مشا
تو این دوسالی که تو وبلاگم ننوشتم خیلی سفرنامه ننوشته دارم، از مقاصد خیلی دور تا سفرهای یه روزه و دو روزه داخل ایران..البته بیشترش مال همون سال ۹۶ بوده که یجورایی بهترین سال عمرم تا حالا بوده،هعیییی حالا میخوام بنویسم میگم اونجوری کل وبلاگم میشه سفرنامه، تازه از اون مهمترش اینه که سفرنامه نوشتن مخصوصا همراه عکس گذاشتن تو وبلاگ خیلی وقت‌گیره مخصوصاتر که ماهها هم از سفره گذشته باشه.. یعنی یه تایم میخواد که در اتاقت رو ببندی کسی هم کار به کار
اولین کتاب‌ها را سال ۹۴ به من هدیه داده است. ذوق خواندم تقدیمی که اول کتاب‌های می‌نویسد قند در دلم آب می‌کند. آنقدر لذت بخش است که هیچ چیز جای آن را نمی‌گیرد. مخصوصا زمانی که می‌نویسد: «به تو که انگار هیچ‌وقت غریبه نبودی و دلت شبیه آسمان بعد از برف است، صاف و صیقلی...»اولین کتاب‌ها از منصور ضابطیان است. دو تا از مجموعه سفرنامه‌هایش، مارک و پلو و مارک دو پلو. عاشق مطالعه، سفر و عکاسی است. عاشق خواندن سفرنامه هم است. 
امیدوارم خدا بهمان کمک ک
https://www.isna.ir/news/99022115304/%D8%A7%D8%B2-%D9%87%D8%B4%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%B2%D9%84%D8%B2%D9%84%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1
با وجود تأکید چندین‌ ساله مسئولان، تهران هنوز مجهز به سامانه هشدار پیش‌هنگام زلزله نشده است.
مشاهده مطلب در کانال
مناطق دیدنی بلژیک | مناطق دیدنی فرانسه | مناطق دیدنی ارمنستان

مناطق دیدنی گرجستان | مناطق دیدنی ترکیه | مناطق دیدنی ایتالیا

کشورهای اروپایی دارای مناطق دیدنی زیادی هستند که با کمک تورهای ثنا سفر گشت می توانید به اروپا سفر کنید و مناطق دیدنی آنها را ببینید و همینطور می توانید به مراکز خرید بروید و خرید های خود را انجام دهید. ثنا سفر گشت همیشه و همه جا در کنار شماست.
دیشب شیطان رجیم را در خواب دیدم گفت : "صبح و ساعت 9 زلزله میاد" . من هم در جواب آن رجیم گفتم خدا لعنتت کند اگر دروغ بگویی.
این چند روز یک تعداد اعوان و انصار آن رجیم ملعون در چهره اعتصاب و اغتشاش به مال و جان مردم تعرض میکنند که صد البته مورد رضایت شیطان رجیم است و این چند روزه این ملعون بسیار خرسند و خشنود است .
نکته اخلاقی : دشمن شاد نباشیم ، چون به فرمایش خداوند در قرآن کریم : به درستی که شیطان بر انسان دشمنی آشکار است.

در پناه حق 
من توی کوران بلایای طبیعی مثل همین سیل که عیدمون رو عزا کرده، قبل از سازمان مدیریت بحران و هلال احمر و دولت و سپاه و استاندار و فرماندار و وزرا و وکلا، سرمو می‌گیرم بالا و از خدا گله می‌کنم. که ای پروردگار عالم؛ این «فتاده را پای زدن» چه لذتی داره؟ این مردم مظلوم چه گناهی مرتکب شدن که سزاش خونه‌خرابیه؟ کجای این کارت با عدالت سازگاری داره؟بین بچه‌ها بحث بود که زلزله بدتره یا سیل؟ من گفتم زلزله بهتره... چون می‌دونی این چند ثانیه لعنتی تموم می
در تاریخ 6 آذر ماه مانور نمادین منطقه ای زلزله در این آموزشگاه برگزار گردید. در این برنامه که با همکاری دوستان عزیز در هلال احمر و آتش نشانی شهرکرد برگزار گردید رییس اداره و جمعی از کارکنان در مدرسه حضور یافته و از نزدیک شاهد برگزاری این مانور بودند. 
وقوع مجدد زمین‌لرزه در فیروزآباد لرستان
در ساعت ۰۲:۴۸ بامداد امروز ۲۱ اردیبهشت، زلزله‌ای به بزرگی ۳.۲ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در ۱۴ کیلومتری فیروزآباد و ۲۴ کیلومتری الشتر به وقوع پیوست.
به پلدخترنیوز بپیوندید
مشاهده مطلب در کانال
دیشب بیقرار بودم خوابم نمیبرد، داشتم همینطور با پریشانی هایم کلنجار میرفتم که متوجه شدم لوستر داره تاب میخوره و بطور واضحی دارم تکون میخورم زمین داشت برام لالایی میخوند به خودم اومدم دیدم زلزله اومده دلم هوری ریخت خدایا هموطنامون...
متوجه شدم تبریز و اردبیل بوده تا خود صبح فکرم مشغولت بود نکنه تعطیلات اونجا بوده باشی 
صبح متوجه شدم تبریز بیشترین خسارت رو دیده
خدا خودش کمک کنه

دانلود کتاب حقوق ارتباطات دکتر معتمدنژاد    

دانلود فایل

ketabdownloadpdf1.blog.ir › دانلود-کتاب-حقوق-ارتباطات-دکتر-معت...دانلود کتاب حقوق ارتباطات دکتر معتمدنژاد :: دانلود کتاباگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب دانلود کتاب حقوق ارتباطات دکتر معتمدنژاد - قطره https://www.ghatreh.com › news ...www.ghatreh.com › news › دانلود-کتاب-حقوق-ارتباطات-دکتر-معتمد...دانلود کتاب حقوق ارتباطات دکتر معتمدنژاد - قطره۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود کتاب حقوق ارتباطات دکت
بدون تعارف این هفته ۲۰:۳۰ مصاحبه با یک آقای دکتری بود ۳۷ ساله 
که از یک منطقه محروم سمپاد قبول شده بود و بعدش دانشگاه و الان ۸ امین سال جراح مغز د اعصاب بودنش بود و بیش از ۷۰۰۰ ۸۰۰۰ هزار عمل انجام داده بود و بیشتر از نصفش بدون گرفتن هزینه ... گفت پس اندازش ۷ میلیونه و هنوز مستاجره و ۴ تا هم بچه داره !
همیشه میره مناطق محروم و رایگان ویزیت میکنه و اونایی نیاز به عمل دارن میاره تهران و رایگان عملشون میکنه ... چقدر سعی میکرد چیزی نگه ! همش میگفت من از م
مناطق دیدنی آنکارا | مناطق دیدنی آنتالیا | مناطق دیدنی آلانیا | مناطق دیدنی پاریس | مناطق دیدنی مارسی

مناطق دیدنی فلورانس | مناطق دیدنی بارسلونا | مناطق دیدنی مادرید | مناطق دیدنی هلسینکی

مناطق دیدنی موناکو | مناطق دیدنی فنلاند | مناطق دیدنی بلغارستان | مناطق دیدنی اسپانیا | دیدنی های بروکسل

از آنجایی که آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و دومین شهر بزرگ بعد از استانبول محسوب می شود، میراث تاریخی و بناهایی با قدمت چند قرن را دارا می باشد که هر کد
نمونه سوال اصول مهندسی زلزله و باد
نمونه سوال اصول مهندسی زلزله و باد، در قالب فایل pdf جزوه دست نویس اسکن شده خوش خط وخوانا، در 5 صفحه. محتویات فایل: محاسبه موارد زیر برای دو نمونه سازه : _ ماتریس های جرم و سختی سازه _ زمان تناوب مودهای ارتعاش سازه _ شکل های مودی ارتعاش سازه _ وزن موثر مودهای ارتعاش سازه _ نیروی وارد بر هر یک از...

نمونه سوال اصول مهندسی زلزله و باد
نمونه سوال اصول مهندسی زلزله و باد، در قالب فایل pdf جزوه دست نویس اسکن شده خوش خط وخوانا، در 5 صفحه. محتویات فایل: محاسبه موارد زیر برای دو نمونه سازه : _ ماتریس های جرم و سختی سازه _ زمان تناوب مودهای ارتعاش سازه _ شکل های مودی ارتعاش سازه _ وزن موثر مودهای ارتعاش سازه _ نیروی وارد بر هر یک از...
طراحی سایت در کرمانشاه با تعرفه ای مناسب و به صورت کاملا حرفه ای متناسب با نیاز شما.
طراحی سایت در کرمانشاه : کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت کشور ، جز یکی از کلان شهر های کشور و مرکز استان کرمانشاه می باشد ، شهر کرمانشاه در میان شهر های کرد نشین بزرگترین شهر کردنشین غرب کشور می باشد.
با توجه به جمعیت و موقعیت شهر کرمانشاه و همچنین استان کرمانشاه رشد تجارت الکترونیک و کسب و کار اینترنتی در استان کرمانشاه از رتبه و جایگاه بسیار مناسبی برخوردار می
خرید دام زنده در ایران
شاید برای شما سوالاتی از این قبیل پیش آمده باشد که بهترین دام زنده را باید از کجا خریداری کرد؟
دام زنده شمال بهتر است یا دام زنده تهران؟
در جواب به شما باید به بگوییم که نه دام زنده شمال و نه دام زنده تهران، بلکه شما باید در استان کرمانشاه به دنبال خرید دام زنده باشید. استان کرمانشاه با توجه به موقعیت بسیار مناسبی که دارد، بهترین و مستعد ترین منطقه برای دامپروری است. داشتن مراتع عالی باعث شده است که کرمانشاه در تو
در تاریخ 6 آذر ماه همزمان با سراسر کشور مانور زلزله مدرسه با حضور مسئولین اداره و نمایندگان هلال احمر و اورژانش شهرکرد در محل آموزشگاه برگزار گردید. با توجه به آموزشهایی که از روز های قبل دانش آموزان دیده بودند و هماهنگی های انجام شده  این مانور به شکل خوبی برگزار و دانش آموزان آمادگی خود را برای مواقع بحران محک زدند. 
طاق‌بستان یا به کردی «طاق وه سان» و به لکی (توک وسون).
مجموعه‌ای از سنگ نگاره‌ها و سنگ نوشته‌های دورهٔ ساسانی است که در ایران در محله طاق‌بستان در شمال غربی شهر کرمانشاه و در غرب ایران واقع شده‌است. این مجموعه در قرن سوم میلادی ساخته شده‌است و ارزش هنری و تاریخی زیادی دارد. چند صحنهٔ تاریخی از جمله تاج‌گذاری خسرو پرویز، تاج‌گذاری اردشیر دوم، تاج گذاری شاهپور دوم و سوم و هم‌چنین چند سنگ نوشته (کتیبه) به خط پهلوی کتیبه‌ای و مراسم شکار گرا
تور 3.5 روزه تور کرمانشاه و بیستون تا ساتیاریتاریخ اجرا :24مهر الی 27 ماهمحل اقامت هتل سه ستارهبیمه تور (بیمه ایران) + ورودیه ها + بیمه اتوبوس + تورلیدر باتجربه و کارت دار گردشگری و میراث فرهنگیگشت ها:مجموعه بیستون (ثبت جهانی یونسکو) (شامل سنگ نبشته بیستون، پیکره هرکول، دیواره فرهادتراش، بنای ساسانی، کاروانسرای ایلخانی، کاروانسرای بیستون (صفوی)، نقش برجسته بلاش، محوطه تاریخی پارت و سراب بیستون) - معبد آناهیتای کنگاور - طاق بستان - مسجد شافعی ها -
زلزله ، مست غروری تو و بی درمانیخوره ی روح و روانی ،گُسل تهرانیغدّه ای دائمی هستی وَ حکایت داریزخمِ بدخیم و تکاننده ی جرّاحانیمایه ی رنجش و رنجاندن پیرامونیوقتِ آرامش خودهم سبب طوفانیمثل چنگیزی و ویرانی عالم کارتاوج رسوائی و بدنام و بلای جانیبسته ای دست نرون هم نفس ضحّاکیگریه ی عاقل و خندیدن نادانانیبارِ کج هستی و هرگز نرسی تا مقصدجاده ای صعبی و مثل شب گورستانیآتشی در خودِ خویشت که بسوزی دائملرزشت کرده هویدا که چه بی بنیانی.
اینطور که من متوجه شدم ایران جز کشورای رتبه اول در فرار مغزهاست
متاسفانه نخبه های علمی و ورزشی کشور به بهانه های ازادی و شاد زندگی کردن و رفاه بیشتر و امکانات و....تا به یه جای می رسند می زارن و میرن
صد البتع گفتن نداره از مرگ دلخراش هموطنان خشمگین و ناراحتم ولی از این موج فرار بیشتر
بخصوص پیام یکی از دکترها به همسرش قلبم را آشوب کرد

"ایران جنگ شده خدا روشکر دارین بر می گردین و.."یه همچین محتوی داشت
کشور بد....کشور مزخرف...مسئولین بی کفایت ...امکان
«مایک پامپئو»، وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه خبری بلومبرگ گفته دوست دارد به ایران سفر کند. پامپئو که با تلویزیون بلومبرگ صحبت می‌کرد، گفت: «مطمئناً، اگر ضرورت داشته باشد، با کمال میل به آنجا می‌روم. دوست دارم فرصتی باشد و [به ایران] بروم. نه برای اینکه صحبت‌های تبلیغاتی بکنم، بلکه حقایق را به مردم ایران درباره اینکه رهبرانشان چه کار کرده‌اند و چطور این موضوع به ایران لطمه زده، بگویم.»پامپئو قبل از حضور در این سمت، زمانی که نمای
اولین کتاب‌ها را سال ۹۴ به من هدیه داده است. ذوق خواندم تقدیمی که اول کتاب‌های می‌نویسد قند در دلم آب می‌کند. آنقدر لذت بخش است که هیچ چیز جای آن را نمی‌گیرد. مخصوصا زمانی که می‌نویسد: «به تو که انگار هیچ‌وقت غریبه نبودی و دلت شبیه آسمان بعد از برف است، صاف و صیقلی...» 
اولین کتاب‌ها از منصور ضابطیان است. دو تا از مجموعه سفرنامه‌هایش، مارک و پلو و مارک دو پلو. عاشق مطالعه، سفر و عکاسی است. عاشق خواندن سفرنامه هم است. 
امیدوارم خدا بهمان کمک
یک روز با دوستان خود در خصوص تشکیل گروه واتساپ کرمانشاه صحبت کردم و به این نتیجه رسیدم که بهتر است یک گروه در واتساپ درست کنم و بچه های کرمانشاهی را به گروه دعوت کنم.
دوستان من از این موضوع استقبال کردند و درنتیجه من اپلیکیشن واتساپ را روی گوشی خودم نصب کردم و گروه را ایجاد کردم و در یک فراخوان از دوستان خودم درخواست کردم که به گروه بیان.
در گروه خیلی از افراد حضور داشتند و بیشتر اعضا هم از دختر پسرای کرمانشاهی بودن که در گروه بودن و خیلی هم خو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها